szechenyi
  • +36 1 413 3710
  • kmaszc@kmaszc.hu
  • Budapest, Andrássy út 63-65. I Felnőttképzési nyilvántartási szám: B/2020/006362

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error

Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Type: OAuthException

A Határtalanul! program keretében a Pesti Barnabás iskola 3️⃣3️⃣ tanulója és 3️⃣ oktatója utazott ⏰2022.05.24-28. között Erdélybe. Az "Őseink nyomában - kutatás a múltban" című pályázat szerint az 5 nap alatt számos történelmi helyszínt látogattak meg.
1️⃣. nap: Budapest – Déva
2️⃣. nap: Déva, Gyulafehérvár, Déva
3️⃣. nap: Nagyszeben, Medgyes, Segesvár
4️⃣. nap: Segesvár, Brassó
5️⃣. nap: Brassó, Budapest
🚍A kiutazás nagyban fejlesztette a diákok kulturális ismereteit, számos újdonságot tanulhattak és rengeteg élményben lehetett részük.
A pályázatban a 🏫Téglás Gábor Elméleti Líceummal működtünk együtt, akikkel a résztvevők közös programokat valósíthattak meg.
... See MoreSee Less

View on Facebook
Új traktorok költöznek az agráriskolákba

Új traktorok költöznek az agráriskolákba

Három új oktató traktort kap a Közép-magyarországi Agrárszakképzési Centrum.

A Közép-magyarországi Agrárszakképzési Centrumhárom iskolájába –a Táncsics Mihály Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégiumba, a Dr. Szepesi László Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégiumba, illetve a Pálóczi Horváth István Mezőgazdasági Technikum, Szakképző Iskola és Kollégiumba –kerülnek az oktató járművek, amelyeket egypályázat keretein belül nyertek el az iskolák. Az intézményekhezvárhatóan novemberben érkeznek meg a szóbanforgótraktorok, így az intézmények oktatói közösen vettek részt a közbeszerzésnyertes Magtár Kft. által szervezett tanfolyamon 2020. október 19-én, Szolnokon.A 21 érintett kolléga részletes, mindenre kiterjedő oktatást kapott: megismerkedtek a GPS rendszerrel, a gépek műszaki tartalmával, így a megszerzett szaktudást már csak át kell adni az iskolákban tanuló diákoknak.A pályázat jelentősen segíti az agrárszakmák digitalizációját, a precíziós gazdálkodás elsajátítását, így diákjainknak naprakész tudást adhatunk a tanulmányaik során. A gyerekektanulmányaikat iskoláinkban elvégezve már magabiztosan, jogosítvánnyal és szakmai bizonyítvánnyal a kezükben vállalhatnak munkát vagy alapíthatnak vállalkozást.A pályázat konzorciumvezetője a Déli Agrárszakképzési Centrum, akikkel nemcsak a pályázat keretében, hanem egyéb szakmai területeken is jó az együttműködés.